رییس دفتر رهبر معظم انقلاب اسلامی با انتقاد از سکوت مجامع بین المللی درمقابل جنایات رژیم صهیونیستی درغزه گفت: غرب و شورای امنیت که در واقع عملکرد ضد امنیتی بر ضد بشریت دارند مثل همیشه مقابل جنایات رژیم صهیونیستی سکوت کرده اند.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری برنا، حجت الاسلام و المسلمین محمد محمدی گلپایگانی روز یکشنبه در مراسم افتتاح بخش دیالیز بیمارستان شهید بهشتی قم با اشاره به شقاوت رژیم اشغالگر قدس درغزه افزود: غربی ها با حمایت های خود شمشیر این رژیم خون ریز را تیز می کنند.

وی به بخش دیگری از جنایات غربی ها در کشتن مسلمانان در عراق اشاره کرد و افزود: جریان انحرافی داعش به عنوان یک جریان ضد عقل، ریختن خون شیعیان را بزرگترین لذت خود قلمداد می کند.

محمدی گلپایگانی تصریح کرد: دشمنان در اظهارات خود می گویند که ما با ایران سازش می کنیم اما با انقلاب اسلامی سازش نمی کنیم در حالیکه انقلاب اسلامی حق خواه و حق طلب است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به جمعیت یک میلیون و 200 هزار نفری قم خواستار افزایش امکانات بهداشتی و درمانی این استان شد و افزود: اقدامات درمانی درقم از گذشته دور توسط خیرین و نیکوکاران با حمایت و اشراف مراجع معظم انجام می شد.

رییس دفتر رهبر معظم انقلاب افزود: قم از نظر مرجعیت و علم دینی حرف اول را در دنیا می زند و از اول پیدایش این شهر همراه با دینداری و تشیع بوده است.

وی با ابلاغ سلام رهبر معظم انقلاب به مردم ولایتمدار قم افزود: یقین دارم که مردم قم نیز سلام خود را به ایشان ابلاغ می کنند و بنده افتخار ابلاغ این سلام را به معظم له دارم.