با گذشت بیش از دو هفته از حملات ددمنشانه رژیم صهیونیستی، غزه در خون و آتش می‌غلتد. این روزها زنان و کودکان فلسطینی در آماج حملات وحشیانه قرار دارند و تنها جرم آنان دفاع از حقوق خود و حفظ اراضیشان است.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری برنا، حمله به غزه این طور آغاز شد، که اسرائیل حماس را در ماجرای ربوده شدن سه ساکن صهیونیستی که اجساد آنها در یکی از شهرک‌های فلسطینی نشین در کرانه باختری پیدا شد مقصر می‌دانست و با این بهانه دست به حملات هوایی زد. این در حالیست که حماس این ادعا را رد کرده و مسئولیت ربوده شدن این نوجوانان را نپذیرفته است. با این بهانه نخست وزیر رژیم صهیونیستی با هماهنگی کابینه گسترش عملیات نظامی علیه نوار غزه موافقت کرده و، این چنین بود آماج حملات اسرائیلی ها به مردم مسلمان غزه در روزهای ماه مبارک رمضان آغاز شد.

متاسفانه امروز شمار قربانیان غزه به 300 نفر رسیده، و با افزایش روز افزون جنایات رژیم صهیونیستی جوامع بین المللی، سازمان حقوق بشر و کشورهای مدعی حمایت از حقوق بشر در مقابل این جنایات سکوت اختیار کرده اند، و شاید بتوان به راحتی عنوان کرد که این سازمانها اختیاری از خود ندارند.

گفتنی است، در پی بمباران مکرر نوار غزه خطوط انتقال برق و تانکهای آب هدف قرار گرفته و مردم با مشکل کم آبی مواجه هستند و واحدهای تولیدی نیز قطع شده و مردم غزه در شرایط بسیار سختی بسر می برند.حداقل با اعلام آتش بس 5 ساعته روز پنجشنبه (26 تیر ماه) مردم توانستند از خانه ها بیرون آمده و برای خود آذوغه تهیه کنند.

البته اهداف پلید اسرائیل مختص به مردم غزه نیست، بلکه شاهد این جنایات در بحث تجزیه عراق و همچنین تعویض حکومت سوریه نیز هستیم.

متاسفانه، این حملات چند روزی است رنگ و بوی تازه ای بخود گرفته و اسرائیلی ها از بمب پودر استفاده می کنند که بمبی است شیمیایی و گوشت تن مردم را به سرعت آب می‌کند و همچنان سکوت در جوامع بین المللی مشهود است.

نخست‌وزیر و وزیر جنگ رژیم صهیونیستی از جمعه (27 تیر)، دستور آغاز عملیات زمینی در نوار غزه را صادر کرد و حدود 8000 نظامی این رژیم با حرکت به سوی مرزهای غزه با نیروهای مقاومت درگیر شدند و منجر به وقوع جنایات شدیدی شده است. در پی حملات زمینی به باریکه شرقی نوار غزه و این حملات وحشیانه مردم منازل مسکونی خود مهاجرت می کنند.