معاون سیاسی وزارت کشور: مسئولان برای نشاط سیاسی در کشور در انتخابات سال آینده تلاش کنند.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری برنا، «محمدحسین مقیمی» در سفر به استان ایلام و پس از ادای احترام به شهدای گمنام در جمع فرمانداران استان اظهار کرد: مسئولان و فرمانداران استان ایلام از هم اکنون برای انتخابات سال آینده یعنی انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی برنامه‌ریزی کنند.

وی با بیان اینکه تمام تلاش مسئولان برای نشاط سیاسی در کشور در انتخابات سال آینده است و هیچ مشکلی در این زمینه وجود ندارد، ادامه داد: هم‌اکنون نیز روز رأی‌گیری در یک نامه از سوی وزارت کشور به شورای نگهبان ارسال شده است.

معاون سیاسی وزیر کشور با تأکید بر اینکه شرایط استان برای برگزاری انتخابات مطلوب است و امیدواریم مسئولان و فرمانداران شرایط لازم را برای نشاط هرچه بیشتر در بین مردم فراهم کنند، تصریح کرد: به‌طور قطع برگزاری با نشاط انتخابات در کشور باعث اتحاد بیش‌ازپیش مردم خواهد شد.

بر اساس این گزارش، مقیمی در دیدار با حجت‌الاسلام‌والمسلمین «محمدنقی لطفی» نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه ایلام اظهار کرد: استان ایلام دارای ظرفیت‌های بی‌نظیری به‌خصوص در بخش مرزی و وجود مرز مهران برای تردد زوار است و قابلیت‌های استان ایلام در دستور کار مسئولان برای توسعه قرار دارد و دولت از هیچ تلاشی برای رفع مشکلات استان دریغ نخواهد کرد.

وی در پایان افزود: مردم این استان در هشت سال دفاع مقدس رشادت‌های فراوانی از خود نشان دادند و این استان نماد مقاومت در کشور شناخته می‌شود.