رییس سازمان بسیج مستضعفین گفت: ملت ایران با دست خالی بدون سلاح، رسانه، سیستم امنیتی، عوامل اطلاعاتی و حتی بدون حمایت یک کشور در جهان و فقط با اعتماد به خدا و پیروی از ولایت به صحنه آمد و پیروز شد.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری برنا، سرتیپ بسیجی محمدرضا نقدی در مراسم گرامیداشت سالروز عملیات والفجر 8 و روز حفاظت اطلاعات که در ستاد سازمان بسیج مستضعفین برگزار شد، با بیان اینکه امروز سازش و کوتاه آمدن یک خیانت و ننگ تاریخی برای ملت ایران است، اظهار کرد: امروز تنفس در فضای اسلام را مدیون شهدا هستیم. اگر نسل ها و ملت های دیگر برای سازش با زورگوها دلیلی داشته باشند، ملت ایران با پیروزی ها و پیشرفت هایی که داشته هیچ حجتی برای تسلیم و سازش ندارد.

وی حمایت کامل ابرقدرت های جهانی از رژیم شاه را یادآور شد و افزود: رژیم شاه برای کنترل کشور تمام ابزارها همچون ارتش، شهربانی، رسانه های گسترده، ساواک، ثروت و... را در اختیار داشت.

نقدی ادامه داد: کسی که مخالف شاه بود هیچ چیزی نداشت تا بتواند نظر خود را بیان کند مگر آنکه با دست خالی و در ازای جان خود اظهار نظر می کرد. ملت ایران با دست خالی بدون سلاح، رسانه، سیستم امنیتی، عوامل اطلاعاتی و حتی بدون حمایت یک کشور در جهان و فقط با اعتماد به خدا و پیروی از ولایت به صحنه آمد و پیروز شد.

رییس سازمان بسیج مستضعفین دهه فجر را یک حماسه بزرگ تاریخی خوانده و تصریح کرد: 22 بهمن حجت را بر همه بشریت تمام کرد و پس از آن کسی نمی تواند از سازش و کوتاه آمدن حرفی بزند چراکه پس از پیروزی انقلاب اسلامی در 22 بهمن 57 هیچ ظلمی همچون شاه در مقابل هیچ مردمی دست خالی‌تر از ملت ایران در سال 57 نبوده است.

وی با بیان اینکه ابرقدرت های سال 57، امروز در تمام مولفه های قدرت خود بسیار ضعیف شده اند، بیان کرد: امروز صهیونیست ها که یک حمله کوچک مقاومت را با بمباران جبهه مقاومت و کشورهای عربی پاسخ می دادند، امروز در محاصره هستند و حتی در آخرین جنگ خود برای آتش بس پیام می دهند.

جانشین فرمانده کل سپاه در امر بسیج وضعیت رو به فروپاشی آمریکا را در عرصه های اقتصادی، نظامی، سیاسی، امنیتی و اجتماعی یادآور شده و تاکید کرد: امروز مردم دنیا فقط از ابهت گذشته آمریکا می‌ترسند و اگر از واقعیت آمریکا مطلع شوند بر آن فائق می آیند.

وی به نمونه هایی از خفقان شدید در دوران شاه اشاره نموده و ابراز داشت: ملت ایران در آن روز با وجود خفقان شدید ایستادگی کرد و پیروز شد و اگر حجتی برای سازش بود باید مجاهدان 22 بهمن با وجود 50 هزار مستشار آمریکایی که در ارتش و سایر اجزای کشور حضور و تاثیر داشتند، با آمریکا سازش و مذاکره می کردند.

رییس سازمان بسیج مستضعفین در پایان حفاظت را یکی از لوازم ایستادگی و مقاومت دانسته و تصریح کرد: حفاظت اطلاعات و اسرار از ارکان اساسی پیروزی های جبهه مقاومت در غزه و لبنان است پس باید هر قدر که می توان، دامنه دسترسی دیگران به اطلاعات خود را محدود و دشمن را نسبت به اطلاعات خود فریب دهیم.