مرتضی تمدن استاندار تهران در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی برنا درباره روند اجرای طرح هدفمندسازی یارانه‌ها در شهر تهران و تاثیر آن بر زندگی مردم گفت: این قانون به دلیل همراهی و مشارکت ارزشمند مردم به خوبی دنبال می‌شود.

وی با بیان اینکه هم اکنون هیچ نگرانی و دغدغه‌ای برای ادامه اجرای طرح نداریم، و با اشاره به برنامه‌های بعدی طرح هدفمندی یارانه‌ها، افزود: برنامه‌ریزی ما برای اجرای حلقه‌های تکمیلی طرح هدفمندسازی یارانه‌ها در حال اجرا است.

تمدن با تاکید بر اینکه این حلقه‌ها هم اکنون برای اجرا آماده هستند، تصریح کرد: حلقه‌های تکمیلی در راستای سرمایه‌‌گذاری مردم در بخش صنعت و تولید با استفاده از پول یارانه پرداختی است.

استاندار تهران در پاسخ به این سوال که آیا تا به حال مشکل جدی در زمینه اجرای طرح هدفمندسازی یارانه‌ها در تهران وجود داشته یا خیر گفت: تا به حال مشکلی وجود نداشته و به لطف خدا همه چیز به بهترین شکل در حال انجام است.

وی همچنین درباره رابطه استانداری تهران با حوزه‌های علمیه و راهبرد تعاملی با حوزه‌ها اظهار داشت: امسال به یاری خداوند استانداری تهران 20 درصد بودجه فرهنگی حوزه‌های علمیه را تامین می‌کند.