به گزارش سرویس دانشگاه برنا، ناصر اقبالی رییس مرکز آزمون دانشگاه آزاد با اعلام این خبر گفت: اسامی 4 رشته باقی‌مانده با آزمون و بدون آزمون دکتری تخصصی شامل زبان و ادبیات انگلیسی، حقوق خصوصی، حقوق کیفری و جرم شناسی و حقوق بین الملل عمومی روز دوشنبه 29 آبان ماه سال 91 از طریق سایت مرکز آزمون به نشانی www.azmoon.com اعلام خواهد شد.

وی درباره اعلام اسامی تکمیل ظرفیت برخی از رشته‌های این دوره افزود: اسامی 152 نفر از پذیرفته‌شدگان تکمیل ظرفیت آزمون دکتری تخصصی برای نیمسال دوم سال تحصیلی 92-91 در 29 رشته در تاریخ مذکور اعلام می‌شود و داوطلبان می‌توانند با مراجه به سایت www.azmoon.com از وضعیت قبولی خود مطلع شوند.

اقبالی در مورد زمان ثبت‌نام پذیرفته شدگان آزمون دکتری گفت: پذیرفته شدگان باید در روز دوشنبه 6 آذر ماه به واحدهای دانشگاهی پذیرفته شده مراجعه و نسبت به ثبت‌نام خود اقدام کنند.

وی در مورد مدارک لازم برای ثبت‌نام گفت: برای ثبت‌نام مدارکی شامل اصل مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد و ریز نمرات با ثبت معدل، اصل شناسنامه عکس دار، 6 قطعه عکس، اصل کارت ملی و مدرکی که وضعیت نظام وظیفه برادران مشمول را مشخص می‌کند، به همراه تصویر همه آن‌ها نیاز است که هر داوطلب باید آنها را تهیه کرده و در روز ثبت‌نام به واحد دانشگاهی مورد نظر ارایه دهد.

رییس مرکز آزمون دانشگاه آزاد در پایان خاطرنشان کرد: سایت اطلاع رسانی روابط عمومی مرکز آزمون به نشانی www.pubr-azmoon.com به صورت آنلاین و در زمان‌های مقتضی آخرین اخبار مربوط به آزمون‌های دانشگاه آزاد اسلامی را اعلام می‌کند و داوطلبان می‌توانند در طول شبانه روز برای آگاهی از اخبار مرکز به این سایت رجوع کنند.