مهدی رفیعی مدیر کل دفتر فنی دانشگاه فنی حرفه‌ای درگفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی برنا اظهار داشت:احداث دانشکده‌های فنی حرفه‌ای با رشته‌های نوین تکنولوژی گام موثری در پیشرفت و پیشبرد اهداف آموزشی است.

وی با بیان این‌که تربیت تکنسین‌های مورد نیاز کشور از سیاست‌های کلی دانشگاه فنی حرفه‌ای است، افزود:با توجه به پیشرفت‌های تکنولوژی و گستردگی علوم، افزایش تنوع رشته‌ها و تکنیسین‌ها در زمینه‌های مختلف نیز امری ضروری و لازم است.

رفیعی ادامه داد:دانشجویان در رشته‌های فنی حرفه‌ای با آگاهی کامل وارد این دانشگاه و رشته می‌شوند و همین امر موجب موفقیت آن‌ها می‌شود و پیشرفت آن‌ها را دو چندان می‌کند.
 
مدیر کل دفتر فنی دانشگاه فنی حرفه‌ای تاکید کرد: ورود صنایع جدید باعث می‌شود تا دانشجویان این دانشگاه با تنوع رشته‌ها آشنا شده و در حوزه‌های متفاوت تربیت شوند تا بتوانند وارد بازار کار شده و نیازهای جامعه را تامین کنند.

رفیعی در پایان گفت:دانشجویان دانشگاه فنی حرفه‌ای تا مقطع دکترا ادامه تحصیل می‌دهند و علاوه بر اشتغال در سمت استادی دانشگاه، وارد بازار کار می‌شوند و جذب وارد بازار کار شدن دانشجویان دانشگاه فنی و حرفه‌ای در حین تحصیل نشان از موفقیت این دانشگاه در کشور را دارد.