محمود حسینی در گفت‌‌وگو با خبرنگار اجتماعی برنا اظهار داشت: برای تقویت و آماده سازی دانش آموزان پایه چهارم دبیرستان جهت ورود به موسسات آموزش عالی برنامه هایی در قالب فوق برنامه در نظر گرفته شده است.

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش شهر تهران افزود:کلاس هایی که جهت آمادگی برای شرکت در کنکور برگزار می شود شامل آزمون های پیشرفته، تحلیل کارنامه های دانش آموزان توسط مشاوران است.

وی خاطرنشان کرد: برنامه هت و آموزش هایی که در قالب کلاس های کنکور به اجرا در می آید متناسب با موارد درسی است که از سوی مشاور و پشتیبان تحصیلی در اختیار دانش آموزان قرار می گیرد.

حسینی تصریح کرد: تلاش شده تادر کلاس هایی که برای ارائه نکته و تست به دانش آموزان برگزار می شود آمادگی این افراد جهت شرکت در آزمون سراسری افزایش یابد.

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش شهر تهران بیان کرد: هیچ الزامی برای برگزاری کلاس های کنکور در مدارس وجود ندارد و مدیر مدارس با درخواست اولیا اقدام به برگزاری این کلاس ها می کند.

وی در رابطه با نحوه تامین هزینه برپایی این کلاس ها نیز اظهار داشت: اعتبارات برگزاری این کلاس ها از سوی انجمن اولیا و مربیان و والدین تامین می شود.