ولید دنده بر، رئیس بیمارستان خیریه دارالتوحید در گفت‌و گو با خبرنگار اجتماعی برنا با بیان این مطلب که همزمان با ولادت فاطمه زهرا پیشرفته‌ترین بیمارستان در پایتخت افتتاح خواهد شد، اظهار کرد: این بیمارستان به مجهزترین تجهیزات درمانی تجهیز است.

به گفته رئیس بیمارستان خیریه دارالتوحید، این بیمارستان به دستگاه‌های روز دنیا مجهز است به گونه‌ای که تجهیزات در برخی بخش‌ها را از نظر استانداردهای درمانی و بهداشتی می‌توان پیشرفته و ویژه قلمداد کرد.

وی با اشاره به این مطلب که این بیمارستان شامل دو اتاق عمل فعال، بلوک زایمان، بخش های زنان، اطفال و مردان و همچنین نوزادان در این بیمارستان تعبیه شده است، گفت: همچنین بخش آی سی یو با 6 تخت کاملا استاندارد و یک تخت ایزوله شاخص برای ارائه خدمات درمانی به مردم منطقه 20 و مناطق همجوار در نظر گرفته شده است.

دنده بر با بیان این مطلب که بیمارستان خیریه دارالتوحید با 19تخت و دستگاه دیالیز، 7 تخت آی سی یو 9 تخت اورژانس، 14 تخت زنان و اطفال و هشت تخت مردان افتتاح می شود، افزود: همچنین بخش ویژه احیا و تمام نیازهای پاراکلینیک، جراحی، داخلی و زنان، بستری اطفال و ارتوپدی به منظور پاسخگویی به نیاز مراجعین در نظر گرفته شده است.

گفتنی است، افتتاح این برنامه فردا با حضور حجت الاسلام ابوترابی فرد، نایب رئیس مجلس شورای اسلامی، مسئولان وزارت بهداشت و جمعی از مسئولان عالی رتبه کشوری برگزار خواهد شد.