به گزارش گروه سلامت جوان برنا، با سفر دکتر هاشمی وزیر بهداشت و درمان به استان مازندران، کلنیک دندانپزشکی شهرستان ساری با صرف 25 میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در هنگام افتتاح این کلنیک از داروخانه و پلی کلینیک تخصصی و فوق تخصصی باغبان بازدید کرد و در حاشیه مراسم نیز پاسخگوی سوالات خبرنگاران بود.

افتتاح این کلینیک پس از حضور وزیر بهداشت و درمان در مرکز قلب استان مازندران به منظور افتتاح و راه اندازی مرکز فوق صورت گرفت.

گفتنی ست؛ این کلینیک در جهت تقویت نظام آموزش دانشجویان رشته دندانپزشکی و ارائه خدمات فوق با هزینه بسیار اندک به مردم با حضور اعضای هیأت علمی و دندانپزشکان در دو شیفت صبح و عصر راه اندازی شده همچنین در این کلینیک 25 یونیت دندانپزشکی تعریف شده است.

بنابراین گزارش، هاشمی دراولین ساعات از سفر کاری دو روزه خود به مازندران با حضور در مرکز سوانح و سوختگی زارع ساری ، اورژانس سوختگی این مرکز درمانی را افتتاح کرد.

همچنین وزیر بهداشت، شنبه شب پس از افتتاح این پروژه، از بخش های مختلف دیگر مرکز سوختگی و روانپزشکی زارع ساری بازدید کرد.

وزیر بهداشت و درمان کشور در حین بازدید از این بیمارستان، روند اجرای طرح نظام جامع سلامت را نیز مورد ارزیابی قرار داد.

ساختمان جدید اورژانس سوختگی مرکز درمانی زارع ساری دارای 4 تخت بستری و 2 تخت ایزوله بوده وتنها مرکز انحصاری در قطب شمال کشور می باشد که خدمات درمانی سوختگی به بیماران ارائه می دهد.