به گزارش خبرنگار سرویس دانشگاه برنا، فردا پنجمین دوره جشنواره صنعتی مکانیک شریف با همکاری صنعتگران، به مدت 4 روز برگزار می‌شود.

از اهداف ویژه این دوره، علاوه بر توسعه ارتباط با صنعت، ترویج روحیه کارآفرینی در فارغ‌التحصیلان توانمند دانشکده مهندسی مکانیک، معرفی فرصت‌های شغلی برای تازه فارغ‌التحصیلان و نیز ایجاد بستری مناسب برای شناساندن توانمندی‌های فناورانه و پروژه‌های بزرگ صنعتی کشور است که موجب ایجاد شوق و انگیزه لازم در نیروی جوان تازه فارغ‌التحصیل جهت حرکت در مسیر اهداف توسعه صنعتی و اقتصادی کشور خواهد شد.

از جمله برنامه‌های این جشنواره می‌توان به «سمینار فرصت شغلی، نیروی متخصص»، « نمایشگاه محیط مذاکره صنعت و دانشگاه»، «سمینارها و کارگاه‌های آموزشی با موضوعاتی همچون مدیریت کسب‌وکار، آموزش کار با CNC، مدیریت زمان و برنامه‌ریزی و مهارت‌های کار تیمی»، «گردهمایی انجمن فارغ التحصیلان مهندسی مکانیک»، «جشن فارغ التحصیلان ورودی 1385 دانشکده» و «معرفی و تقدیر از نخبه‌های صنعتی» اشاره کرد.

این جشنواره از دوشنبه 18 بهمن آغاز و پنج شنبه 21 بهمن به کار خود پایان خواهد داد. علاقه مندان برای دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت همایش به نشانی http://www.mifestival.ir/ مراجعه کنند.