نمایشگاه تازه های نشر انقلاب اسلامی با نمایش 500 جلد كتاب با موضوعات انقلاب اسلامی و تاریخ معاصر كشور دوشنبه 29 اردیبهشت در حوزه هنری برپا شد.

به گزارش خبرنگار سرویس باشگاه جوانی خبرگزاری برنا، رئوف گوهریان مدیر كتابخانه تخصصی انقلاب اسلامی و تاریخ معاصر حوزه هنری در حاشیه افتتاح نمایشگاه تازه های نشر انقلاب اسلامی در حوزه هنری گفت: هر سال تمام كتاب هایی كه در حوزه تاریخ معاصر كشور و انقلاب اسلامی در نمایشگاه بین المللی كتاب تهران عرضه می شود را شناسایی و خریداری می كنیم.

وی افزود:معیارمان برای تهیه كتاب ها بر مبنای ارزش و اعتبار علمی آثار است و كتاب ها در كتابخانه تخصصی انقلاب اسلامی و تاریخ معاصر حوزه هنری در دسترس علاقه مندان و پژوهشگران قرار خواهد گرفت.

گوهریان با بیان این كه حدود 500 جلد كتاب در قالب چهارصد عنوان در نمایشگاه كتاب امسال شناسایی شده است، گفت: برپایی این نمایشگاه در سالی كه از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی به نام " اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی" نام گذاری شده است می تواند در ترویج كتابخوانی و پژوهش موثر باشد.

گفتنی است در افتتاح این نمایشگاه افرادی همچون هدایت الله بهبودی مدیر دفتر ادبیات انقلاب اسلامی حوزه هنری، نصرت‌الله صمدزاده مدیر كتابخانه جنگ، محسن كاظمی، كامور بخشایش، علی داودی و پژوهشگران و نویسندگان كشور حضور داشتند.

این نمایشگاه یك روزه، در راهرو غربی طبقه همكف حوزه هنری تا پایان وقت اداری برپا خواهد بود.