مهدی امیریان عضو شورای مرکزی دفتر تحکیم وحدت در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس دانشگاه برنا، از اقدام قاطع نمایندگان ملت در مجلس شورای اسلامی نسبت به محکومیت اغتشاشات و حوادث ناگوار دوشنبه 25 بهمن تقدیر کرد.

وی با اشاره به عملکرد دو روز گذشته نمایندگان مجلس گفت: یک صدایی و هماهنگی فراکسیون اکثریت و اقلیت نسبت به محکومیت شدید سران فتنه قابل تحسین است.

امیریان در ادامه با بیان اینکه نمایندگان ملت به خوبی خشم و انزجار خود و مردم را نسبت به هم‌صدایی و هم‌نوایی موسوی و کروبی با آمریکایی ها و اسراییل سفاک و گروهک‌های سلطنت‌طلب و منافقین اعلام کردند، افزود: دفتر تحکیم وحدت دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی شیراز به نمایندگی از ملت شریف ایران از اقدام شایسته نمایندگان مجلس بویژه مواضع صریح رییس مجلس شورای اسلامی قدردانی کردند. 

عضو شورای مرکزی دفتر تحکیم وحدت تصریح کرد: اعلام سیاست روشن رییس مجلس مواضع مبهم ایشان در گذشته را که مورد سوءاستفاده برخی خواص قرار گرفته بود، در اذهان عمومی هویدا و آشکار کرد.

وی اظهار داشت: در جایی که اصل اسلام و اصل نظام جمهوری اسلامی ایران مورد هتک و زیر سوال قرار بگیرد، همه مسوولان نظام جانانه به میدان می آیند و از حقوق ملت و آرمان های امام راحل(ره) و منویات رهبر فرزانه انقلاب دفاع و پیروی خواهند کرد.