این روزها رژیم غاصب صهیونیستی رسانه‌هایی که به پوشش اخبار و حمایت از فلسطینی‌ها می پرداختند را فیلتر می‌کند.

به گزارش سرویس اجتماعی خبرگزاری برنا به نقل از روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات ایران، مردم مظلوم و بی دفاع فلسطین سالهاست با آن رژیم جعلی در حال مبارزه هستند اما این روزها، رژیم نامشروع صهیونیستی، رمضان خونین غزه را در برابر چشمان و دیدگان مدعیان حقوق بشر رقم زده و اجازه انتشار آن را نیز نمی دهند.

مهندس نصراله جهانگرد معاون وزیر ارتباطات با بیان این مطلب كه امروز باید از تمامی ابزارها برای افشای جنایات رژیم صهیونیستی و مدعیان آزادی اطلاعات حامی آن، استفاده كرد اظهار داشت: ابزارهایی نظیر شبكه های اجتماعی می تواند ابزاری مناسب برای اطلاع رسانی از شدت جنایات در حال وقوع و مظلومیت مردم بی دفاع فلسطین باشد.

وی ادامه داد: همه اقشار فرهیخته، خصوصا جوانان كشورمان می توانند با حضور در شبكه های اجتماعی از تمام توان خود برای نشان دادن تصویر واقعی از رخدادهایی كه هم اكنون در فلسطین اشغالی در حال وقوع است به جهانیان عرضه كنند.

رئیس سازمان فناوری اطلاعات ایران با بیان این مطلب كه همه ما می دانیم روز قدس فقط روز فلسطین نیست گفت: مردم فلسطین سالهاست با اسرائیل در حال مبارزه هستند و روز قدس فرصت مناسبی است تا همه مسلمانان جهان با وحدت و اتحاد کامل و با مشت های گره کرده، حمایت خود را از مردم فلسطین خصوصا زنان و کودکان كه قربانیان اصلی این جنایات بزرگ هستند،‌اعلام كنند.

وی ادامه داد: بنیانگذار جمهوری اسلامی،‌ روز قدس را روز مقابله مستضعفین علیه مستكبرین می دانستند و ما نیز به عنوان بخشی از جامعه اطلاعاتی ایران،‌ ضمن حضور در راهپیمایی روز قدس، معتقدیم حمایت از مردم مظلوم فلسطین با هر ابزاری خصوصا ابزار های نوینی كه به واسطه فناوری اطلاعات و ارتباطات در اختیار قرار گرفته،‌یك وظیفه اخلاقی و شرعی محسوب می شود.