برگزاری جشنواره آدم برفی در روز جمعه 3 بهمن ماه در مجموعه بین المللی دیزین.

مهدی رستاخیز مدیر عامل گروه توسعه و تجهیز نمایشگاهی هفت اقلیم در گفتگو با خبرنگار گروه اجتماعی خبرگزاری برنا از برگزاری جشنواره ملی آدم برفی در روز جمعه 3 بهمن ماه در مجموعه بین المللی دیزین خبر داد.

وی ضمن اظهار خرسندی از برگزاری این جشنواره در ادامه افزود: در فضایی زیبا و خاطره انگیز که گروه توسعه و تجهیز نمایشگاهی هفت اقیم در مجموعه ی بین المللی دیزین فراهم کرده است، جوانان و خانواده ها در محیطی شاد آدم برفی میسازند و برف بازی میکنند و به دیگر برنامه هایی که گروه هفت اقلیم تدارک دیده میپردازند که این برنامه ها شامل طناب كشی، جنگ شادی،حركات نمایشی،موسیقی و رقص محلی و حضور هنرمندان و ورزشکاران محبوب کشورمان است.

مدیر عامل گروه توسعه و تجهیز نمایشگاهی هفت اقلیم هدف برگزاری چنین رویدادی را ترویج روحیه شادابی و نشاط در میان مردم عزیزمان به ویژه قشر جوان عنوان کرد و تاکید نمود که این جشنواره برای عموم مردم آزاد است و متعلق به قشر خاصی از جامعه نیست چرا که شاد بودن حق همه مردم است.

رستاخیز ادامه داد: تاکنون جشنواره های متعددی به این نام برگزار شده اما این اولین دوره ای است که با خلاقیت همکاران در گروه نمایشگاهی هفت اقلیم در زمان محدودی تلاش کرده ایم که برای این رویداد تفریحی یک چهارچوب منسجم و هدفمند همراه با برنامه های متنوع و شاد برای سنین مختلف تعریف و اجرا کنیم.