به گزارش خبرنگار سرویس دانش و فناوری برنا، در لیگ ربات فوتبالیست سایز کوچک ششمین دوره مسابقات بین المللی روبوکاپ آزاد ایران 2011 ، که با شرکت 9 تیم ایرانی و خارجی برگزار می‌شود، تیم parsian از دانشگاه امیر کبیر در 2 بازی omid از دانشگاه شاهد و CYRUS از دانشگاه شهید بهشتی را با نتایج یک بر صفر و سه بر صفر شکست داد و 2 بازی دیگر را به تیم های MRL از دانشگاه آزاد اسلامی قزوین و immortals از دانشگاه علم و صنعت با نتایج 4 بر صفر واگذار کرد.

تیم MRL از دانشگاه آزاد اسلامی قزوین نیز در بازی هایی تیم Cyrus شهید بهشتی را با نتیجه 10 بر صفر شکست داد و تیم omid را با نتیجه 6 بر صفر از پیش روی برداشت و تیم ER_Force5 از آلمان را با نتیجه 8 بر 5 شکست داد.
 
این تیم آلمانی در دیگر بازی های خود Kn2c از دانشگاه خواجه نصیر طوسی را با نتیجه 10 بر صفر برد و تیم Immortals از دانشگاه علم و صنعت را 3 بر صفر شکست داد. اما تیم Skuba قهرمان جهانی از تایلند توانست این تیم را با نتیجه 9 بر صفر از پیش روی بردارد. تیم Skuba قهرمان جهان هم چنین توانست به ترتیب با نتیجه 10 برصفر ، 9 بر صفر تیم های خواجه نصیر الدین طوسی و علم و صنعت را شکست دهد.