به گزارش خبرنگار سرویس دانشگاه برنا، جهان بین، فعال دانشجویی كه عصر امروز در تجمع دانشجویان داخلی و خارجی دانشگاه بین المللی قزوین سخن می گفت تاكید كرد: آینده خاورمیانه، خاورمیانه اسلامی بدون آمریكا و بدون آل سعود و آل خلیفه است.

وی ادامه داد: همان گونه كه شاه در 15 خرداد سال 1342 مردم را به خاك و خون كشید و در سال 1357، مفتضحانه  توسط مردم از كشور اخراج شد، آل خلیفه نیز همین سرنوشت را در پیش خواهند  داشت و وهابیت باید بداند امت حزب الله كه پشتوانه‌اش مستضعفین جهان هستند، پیروز است.

جهان بین با اشاره به جنایات عربستان در كشتار مردم بحرین گفت: پشت این برنامه آمریكا و اسرائیل قرار دارد و استكبار از بیداری مردم بحرین می ترسد چون می داند از دل این قیام انقلاب اسلامی دیگری ظهور خواهد كرد و این قدرت شیعه است.

این فعال دانشجویی ادامه داد:  آنان می خواهند با سركوب قیام‌ها، ایران و انقلاب اسلامی را به انزوا بكشانند و لذا نباید این عرصه را خالی گذاشت.

وی با بیان اینكه وهابیت و آل سعود كوچكتر از این هستند كه برای ایران تعیین تكلیف بكنند تاكید كرد: ما اهل ایجاد تنش نیستیم، اما اگر صحبت از حمله به جمهوری اسلامی ایران باشد خاموش نخواهیم نشست و بیشتر حمایت‌ها را از غزه و فلسطین در حالی كه آنها سنی هستند و بحرین كه شیعه هستند انجام خواهیم داد  چرا كه وحدت بین سنی و شیعه برای ما مهم است.

دكتر جهان بین گفت: جنبش دانشجویی در كشور ما هموراه پیشتاز و در برابر فتنه استكبار هوشیار و بیدار بوده است و هرگز در گرداب نفاق دشمنان گرفتار نخواهد شد.

وی در پایان تاكید كرد: جنبش دانشجویی در كشور ما پیشتاز بوده و همیشه در برابر فتنه استكبار هوشیار و بیدار است و در گرداب نفاق دشمنان گرفتار نخواهد شد.