عباس فصیحی دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه سمنان در گفت‌و‌گو با خبرنگار سرویس دانشگاه برنا با اشاره به سالروز حماسه 9 دی، گفت: مردم با شناخت ولایت و حفظ بصیرت توانستند راه خود را پیدا کنند.

وی افزود: بعد از انتخابات سال 88 در شرایطی که خواص جامعه به جریانات دامن می‌زدند و غالب مردم نمی‌توانستند حق و باطل را تشخیص دهند، حماسه 9 دی بهترین راه حل بازگشت به اصول انقلاب اسلامی بود.

فصیحی در ادامه گفت: مهمترین شاخصه‌ای که در 9دی اتفاق افتاد، بیرون رفت از فضای سیاسی بود که مردم با درک جایگاه ولایت و شناخت اصول اصلی انقلاب بار دیگر توانستند بر جریانات فائق آیند. 

وی ادامه داد: خواص جامعه در شادی بعد از انتخابات با یک توهم قدرت مواجه شدند و تکیه‌گاه اصلی انقلاب را که همان بصیرت جوانان و دانشجویان نخبه جامعه بود نادیده گرفتند، بصیرتی که مبنای آن اعتقاد به اصل ولایت است. خواص غافل از قدرت اصلی انقلاب سال گذشته از جامعه عقب ماندند. 

دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه سمنان گفت: مردم با شناخت ولایت و حفظ بصیرت توانستند راه خود را پیدا کنند. ما به صورت عینی این مساله را در فضای سیاسی کشور مشاهده کردیم که سران نفاق در داخل کشور به دنبال پیاده نظام سردمداران سلطه هستند. اینان بارها و بارها مطمئن می‌شدند که در برابر جبهه حق قرار دارند و خودشان را دشمن اصلی نشان می‌دادند.