به گزارش سرویس اجتماعی برنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی حج وابسته به بعثه مقام معظم رهبری، معاونت حج عمره و عتبات سازمان حج و زیارت با صدور اطلاعیه‌ای، نتایج قرعه كشی پیش ثبت نام عتبات عالیات را اعلام كرد.

سازمان حج درباره ثبت نام اینترنتی عتبات عالیات (کاروان‌های اعزامی از تاریخ29  مهر سال جاری تا 24 آبان ماه سال جاری ) اعلام كرد: با عرض پوزش و عذرخواهی بابت تاخیر به‌وجود آمده در زمان ثبت نام، خواهشمند است قبل از قطعی كردن ثبت نام موارد ذیل را به‌دقت مطالعه كنید:

1- با توجه به این‌که فروش ارز از سوی بانک مرکزی به‌صورت نرخ مبادله‌ای است، لذا مبلغ هزینه سفر(که هنگام انتخاب کاروان مشاهده خواهید فرمود) به‌صورت علی الحساب دریافت می‌شود که در زمان عزیمت به‌صورت قطعی محاسبه خواهد شد.

2- مهلت پرداخت فیش‌های هزینه سفر و ارایه مدارک ( گذرنامه معتبر و عکس ) با توجه به محدودیت زمانی پیش آمده و نزدیکی زمان سفر تا پایان زمان اداری روز سه شنبه 25مهر 91، لذا تنها در صورت امکان پرداخت هزینه سفر و آماده بودن گذرنامه و عکس نسبت به انتخاب کاروان اقدام  کنید.

3- با توجه به قرعه کشی انجام شده، اولویت‌های 1 الی 4 اصلی و اولویت های 5 و 6 ذخیره است.

- پذیرفته شدگان در قرعه کشی از روز سه شنبه مورخ 25/07/91 به ترتیب زیر با مراجعه به بخش ثبت نام سایت ( لینک قطعی کردن ثبت نام ) و یا با مراجعه به دفاتر مجاز زیارتی جهت ثبت نام در کاروان‌ها اقدام  کنند.

- اولویت‌های ( 1 و 2 ) از ساعت 8 صبح روزسه شنبه مورخ 25/07/91

- اولویت‌های (3 و 4 ) از ساعت 10 صبح روز سه شنبه مورخ 25/07/91

- اولویت‌های 5 و 6 ( ذخیره ) از ساعت 12 ظهر روز سه شنبه مورخ 25/07/91

4 - ثبت نام در کاروان‌های 25/8/91 به بعد متعاقبا اعلام خواهد شد.

گروه قیمتی درج شده برای هرکاروان براساس کیفیت و امکانات هتل محل اقامت با سایر هتل‌ها بوده و ارتباطی با نزدیکی و دوری به حرم ندارد (اکثر هتل‌های الف و ب موجود در نجف و کربلا در فواصل متوسط تا دور از حرم است).

• داشتن گذرنامه معتبر در زمان اعزام ضروری است. ضمنا فرزندان بالای 17 سال نیاز به گذرنامه مستقل دارند.

• فقط افراد پذیرفته شده در قرعه کشی دارای الویت اعزام بوده و انتقال یا جایگزینی به غیر، میسر نیست.