به گزارش سرویس اجتماعی برنا، مجتبی احمد‌لو دبیر ستاد گردشگری نوروزی شهرداری تهران با اعلام این خبر گفت: هدف از توزیع این بسته‌های گردشگری تشویق کارکنان نهادهای عمومی در شهر تهران به تهرانگردی و بازدید از نقاط دیدنی شهر تهران در طول ایام نوروز است.

وی اضافه کرد: بسیاری از این افراد تعطیلات نوروز خود را بنا به مسوولیت‌های حرفه‌ای و شغلی در تهران مانده‌اند و از امکان سفرهای گردشگری در طول تعطیلات بی‌بهره بوده‌اند. همین دلیل باعث شد ستاد گردشگری نوروزی تصمیم بگیرد بسته‌ای تهرانگردی شهرداری را بین این افراد توزیع کند تا بتوانند با استفاده از خدمات رایگان و تخفیفات ویژه این بسته‌ها برای گردشگر در ایامی که برخلاف بسیاری دیگر در حال خدمات‌رسانی به همشهریان و هموطنان خود هستند بتوانند همراه با خانواده‌هایشان از خدمات ارزان‌ قیمت تهرانگردی شهرداری تهران استفاده کنند.

دبیر ستاد گردشگری نوروزی شهردای تهران اضافه کرد: استفاده از تهران کارت که چهار عدد از آن در هر یک از بسته‌های گردشگری قرار گرفته است می‌تواند امکان استفاده از بخشی از ظرفیت‌ گردشگری شهر تهران را با قیمت‌های ارزان و تخفیف‌های ویژه برای این افراد تامین کند که در نهایت باعث آشنایی آنها با هویت و امکانات دیدنی و تفریحی شهرشان در ایام نوروز می‌شود.