در این دیدار صمیمانه پدر بزرگوار شهید مظلومی به بیان خاطرات و خصوصیات اخلاقی این شهید عزیز پرداخت و شریعتی نیز صبر و استقامت خانواده های معزز شهدا را ستودنی و خدمتگزاری به آنان را یک توفیق الهی برشمرد

به گزارش سرویس اجتماعی برنا به نقل از روابط عمومی بنیاد شهید و امور ایثارگران، محمدتقی شریعتی، معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران که به منظور شرکت در گردهمایی معتمدین معین به استان مازندران سفر کرده بود، شامگاه سه شنبه سیزدهم اسفندماه پس از ورود به شهر ساری به اتفاق رضایی مدیرکل بنیاد استان مازندران به دیدار والدین گرانقدر شهید والامقام "پرویز مظلومی" رفت و از این اسوه های صبر و استقامت تجلیل کرد.

در این دیدار صمیمانه پدر بزرگوار شهید مظلومی به بیان خاطرات و خصوصیات اخلاقی این شهید عزیز پرداخت و شریعتی نیز صبر و استقامت خانواده های معزز شهدا را ستودنی و خدمتگزاری به آنان را یک توفیق الهی برشمرد.

پس از آن معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران به دیدار قربانعلی اصغری، جانباز سرافراز 70 درصد رفته و با این اسطوره مقاومت دیدار و گفتگو کرد.

شهید والامقام "پرویز مظلومی"، نوزدهم اردیبهشت ماه 1363 در جزیره مجنون به درجه رفیع شهادت نائل شد و "قربانعلی اصغری" جانباز 70 درصد، سوم اسفندماه 1362 بر اثر اصابت گلوله از ناحیه پا مجروح و به افتخار جانبازی نائل شد.