به گزارش سرویس اجتماعی برنا، همزمان با آخرین روزهای سال و آغاز سال جدید نوروزی بازارچه خیریه و نمایشگاه نقاشی با همکاری بنیاد سفیران مهر هنرمندان و بنیاد خیریه دست های مهربان راه اندازی شده و درآمدهای حاصل از این بازارچه و فروش نقاشی های کودکان اختصاص به ایتام و زنان سرپرست خانوار پیدا می‌کند.

بازارچه خیریه "بوی عید سفیران مهرورز" از امروز 14 اسفند ماه به مدت سه روز در طبقه دوم تجاری برج میلاد تهران راه اندازی شده است که در این بازارچه غرفه های صنایع دستی، مواد خوراکی خشک و لوازم التحریر به فروش می رسد.

درآمد این بازارچه که شامل 40 غرفه محصولات مختلف است، درنهایت تبدیل به بسته‌های ویژه عیدانه شده و تا قبل از آغاز در اختیار مردم و کودکان مناطق محروم رستای بشاگرد قرار می‌گیرد.

همچنین بنیاد خیریه دست‌های مهربان اقدام به برپایی نمایشگاه نقاشی تا تاریخ 16 اسفند ماه کرده است که در این نمایشگاه بیش از 700 نقاشی کودکان بی سرپرست در معرض دید علاقه‌مندان قرار گرفته و قرار است درآمد حاصل از فروش این نقاشی ها به ایتام اختصاص داده شود تا آنها نیز بدانند که پدران بسیاری در شهر و کشور هستند که می خواهند از این کودکان حمایت کنند.

تعدادی از کودکان یتیم نیز قرار است در مدت این دو روز در نمایشگاه نقاشی حاضر شده و به کشیدن نقاشی بپردازند. لازم به ذکر است که بخش دیگری از درآمد حاصل از فروش نقاشی‌ها به زنان سرپرست خانوار اختصاص داده می شود.

بازدید از بازارچه خیریه و نمایشگاه نقاشی در برج میلاد تهران رایگان خواهد بود و علاقه‌مندان می‌توانند همه روزه از ساعت 9 تا 21 برای خرید اثار و کمک به ایتام و زنان سرپرست خانوار به برج میلاد تهران مراجعه کنند.