به گزارش سرویس اجتماعی برنا، اردشیر نوریان با اشاره به فرارسیدن هفته درختکاری خاطرنشان کرد: حفظ و توسعه فضای سبز و درختکاری یکی از مطالبات اصلی رهبر معظم انقلاب از مسئولان کشوری و مدیریت شهری است که این امر می تواند در منطقه عباس آباد به عنوان بستری منحصر به فرد نمود پیدا کند.

وی افزود: در همین راستا شرکت نوسازی عباس‌آباد در برنامه‌های آتی خود توجه جدی به موضوع فضای سبز و ایفای نقش اراضی به عنوان تنفسگاه شهر تهران داشته و جشن بزرگ درختکاری نیز به عنوان نقطه آغازین این رویکرد در دستور کار قرار گرفته است.

مدیرعامل شرکت نوسازی عباس آباد تصریح کرد: این جشن روز جمعه با حضور رئیس سازمان محیط زیست، مسئولین دولتی، مدیران شهرداری تهران و مشارکت سازمان های مردم نهاد حوزه محیط زیست در بوستان آب و آتش برگزار خواهد شد و هنرمندان مطرح کشور نیز در یک حرکت فرهگساز اقدام به کاشت 100 اصله درخت در این اراضی خواهند کرد.

نوریان با اشاره به مشکلات شهر تهران در زمینه آلودگی هوا و محیط زیست یادآور شد: یکی از راهکارهای مقابله با مشکلات زیست محیطی پایتخت توسعه فضای سبز و درختکاری است که این این امر ارتقای حیات شهری در شهر تهران را به دنبال خواهد داشت.