به گزارش سرویس شهری برنا به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، این کارگاه با حضور کارشناسان حوزه کتاب تا 20 اردیبهشت میزبان علاقمندان است.

اکبر بختیاری رئیس فرهنگسرای خاتم(ص) با اعلام این خبر افزود: با توجه به اولویت موضوع مطالعه و فعالیت های پیشین فرهنگسرای خاتم(ص) در زمینه ترویج فرهنگ مطالعه در شهر تهران، مدیریت فرهنگی هنری منطقه 18 برنامه هایی را در این زمینه تدارک دیده و با عنوان «چهار راه کتاب» در محل برگزاری فرهنگسرای کتاب در نمایشگاه بین المللی کتاب برگزار می کند که مجموعه ای از کارگاه های تخصصی را در بر می گیرد.

وی اظهار داشت: این برنامه ها با شعار «تهران، شهر مهربانی» در محل فرهنگسرای کتاب، هر روز از ساعت 10 تا 20 در مصلای امام خمینی(ره)، روبروی شبستان پذیرای تمامی علاقمندان و به ویژه کودکان و نوجوانان است.

به گفته رئیس فرهنگسرای خاتم«برنامه ریزی و مدیریت زمان در مطالعه»، «خلاصه نویسی و کوتاه کردن مطالب جهت فهم بهتر»، «فنون دقیق خوانی» و «اصول تندخوانی» سرفصل های کارگاه های «چهار راه کتاب» است.

فرهنگسرای کتاب تا بیستم اردیبهشت ماه در مصلای امام خمینی(ره)، روبه روی شبستان اصلی از ساعت 10 تا 20 هر روز میزبان علاقمندان خواهد بود.