همیشه مشکلات افزایش نرخ کرایه تاکسی ها به عنوان یک مساله لاینحل وجود داشته است و ما هم به این باور رسیده ایم که این افزایش ها در مقطعی از زمان باید گریبان مسافران را بگیرد. در صورتی که نظارت بر این وسایل حمل و نقل عمومی به عهده سازمان تاکسیرانی بوده و خوب می دانیم که این سازمان تحت نظارت شورای شهر است.

محمد سالاری، عضو شورای شهر تهران، درباره افزایش کرایه تاکسی ها به خبرنگار سرویس شهر و شهروند جوان خبرگزاری برنا گفت:«شورای شهر تهران در سال گذشته مصوبه‌ای را تصویب کرد که در این گزارشات نرخ تاکسی‌ها اعلام شد ولی به دلیل افزایش قیمت حامل های انرژی قرار بر این بود که نرخ کرایه ها دیرتر ابلاغ شده تا آرامش برقرار شود.»
 
وی در مورد تعامل بین شورای شهر و دولت گفت:«با توجه به شرایط موجود باید تعامل بین شورای شهر و دولت ایجاد می شد. این مصوبه قرار بود از اوایل سال اجرایی شود ولی از پانزدهم اردیبهشت به همه رانندگان ابلاغ شد. این برای اولین بار است که از ابتدای سال افزایش قیمت را نداشتیم.»
 
سالاری افزود:«شورای نظارت بر تاکسیرانی زیر مجموعه شورای شهر است و بررسی بر این شورا باید به صورت دایم صورت بگیرد. البته ما شورای نظارتی را در خط های تاکسیرانی مستقر کرده ایم.»