نخستین خودرو آتش نشانی با برند ایرانی به نام آریا با همت متخصصان شرکت گواه ساخته و رونمایی شد.

به گزارش سرویس حوادث خبرگزاری برنا، محمد جواد طلا، مدیرعامل شرکت گواه در مراسم رونمایی از خودرو آریا به توانمندی های این شرکت اشاره کرد و گفت: شرکت گواه در کنار ارائه خدمات پس از فروش به محصولات تولیدی ، برنامه مدونی برای حضور در بازارهای کاربری سازی را در دستور کار دارد.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه شرکت گواه عضو انجمن صنفی شرکت های کاربری­سازی در کشور است و با توجه به امکانات سخت افزاری و نرم افزاری و با استفاده از نیروی انسانی، توانمند، امکان تولید محصولات مورد نیاز کشور را در این حوزه دارد.

طلا گفت: خودرو آتش نشانی آریا توان پاسخگوی به نیازهای شهرداری ها، سازمان­ها و شرکت­های صنعتی را دارد.

مدیرعامل شرکت گواه کسب استانداردهای لازم را از الزامات تولید این خودرو دانست و گفت: تمام استاندارهای لازم برای تولید این خودرو دریافت شده است.

وی تصریح کرد: در سال 93 تلاش کردیم همه قطعات تولیدی خودرو آتش نشانی آریا از شرکت­های قطعه سازی داخلی تامین شود که سبب صرفه جویی ارزی و کاهش قیمت تمام شده و ایجاد اشتغال خواهد شد.

وی با تاکید بر اینکه تولید براساس سفارش انجام می شود، گفت : خودرو آتش نشانی آریا در دو تیپ سبک و سنگین و بر اساس نیازهای سفارش دهنده، تولید خواهد شد.

مدیرعامل شرکت گواه با بیان اینکه این شرکت توانایی تولید محصولاتی دیگری مانند تریلر، خودروهای حمل زباله، بونکر، کفی و غیره را دارد ، گفت : با توجه به سفارش های داده شده ، تولید خواهیم کرد.

وی یادآور شد: کیفیت و رعایت استانداردهای مورد نیاز از اولویت های اصلی این شرکت است.