پرویز رضازاده در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی برنا با بیان این مطلب افزود: با وجود آغاز بارش باران در استان های حاشیه دریای خزر به‌ویژه گیلان، مازندران و گلستان طی امروز و فردا احتمال آب گرفتگی در این استان ها وجود دارد.

وی در ادامه با بیان شدت بارش باران از امشب در استان گیلان افزود: افزایش شدت بارش باران فردا به استان مازندران و روز جمعه به استان گلستان و خراسان شمالی خواهد رسید.

مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هوا شناسی با توصیه به ساحل نشینان طی 72ساعت آینده اعلام کرد: به دلیل وزش باد شدید و مواج بودن دریا ساحل نشینان از شنا در سواحل دریای خزر خودداری کنند.

رضا زاده با اشاره به کاهش 5درجه ای دما تا پایان هفته در تهران ادامه داد: روند کاهش دما از روز گذشته در کشور آغاز شده است، به طوری که دمای پایتخت نسبت به روز گذشته 4درجه کاهش و تا روز جمعه 5درجه سانتی گراد کاهش  و به 33 درجه در بالاترین دما و به 20 درجه در پایین ترین وضع خود خواهد رسید. 

وی از آغاز بارش پراکنده باران در تهران از امشب خبر داد و گفت: بارش پراکنده باران از امشب آغاز و تا صبح روز جمعه ادامه خواهد داشت.

مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هوا شناسی در پایان درباره بروز گرد و غبار در نوار غربی کشور یادآور شد: از بعد از ظهر امروز با وجود موج جدید گرد و غبار از نوار غربی کشور استان های ایلام، خوزستان و بوشهر با این پدیده درگیر می شوند. این در حالی است که در مناطق شرقی کشور، استان های سیستان و بلوچستان و جنوب خراسان جنوبی نیز تحت تاثیر گرد و غبار محلی خواهند بود.