به گزارش سرویس اجتماعی برنا، همایون فتاحی مدیر مرکز کنترل ترافیک شهر تهران با بیان اینکه خوشبختانه با اقدامات به موقع نیروهای خدمات شهری شهرداری تهران ، هیچ گونه انسداد و یخ زدگی در معابر اصلی شهر نداشتیم ، گفت: ترافیک صبح امروز نسبت به روزهای گذشته روان تر بود و خوشبختانه مشکل خاصی در تردد ها به وجود نیامد.

وی افزود: از ساعت 20 شب گذشته اقدامات لازم برای برف روبی و عملیات شن و نمک پاشی در سطح تمام معابر شهر آغاز شد و تا صبح امروز برخی معابر حتی 4 تا 5 بار مورد پاکسازی قرار گرفتند تا تردد شهروندان در شهر مختل و معابر شهر مسدود نشوند.

فتاحی ادامه داد : مرکز کنترل ترافیک شهرداری تهران نیز از شب گذشته در آماده باش کامل قرار داشته و همچنان با تمام ظرفیت و توان بر وضعیت ترافیک و ترددها در شهر نظارت می شود
.
مدیر مرکز کنترل ترافیک شهر تهران خاطر نشان کرد: خوشبختانه با اقدامات و تلاش صورت گرفته توسط مدیریت شهری و باز بودن معابر اصلی شهر ، میزان تصادفات در تهران بسیار کم بوده است .

وی افزود: با این وجود معابر فرعی و کوچه ها کمی لغزنده اند که نیروهای خدمات شهری اکنون پاکسازی این معابر را در دست اجرا دارند و تلاش خواهد شد که پاکسازی پیاده راه ها و معابر فرعی شهر نیز با سرعت صورت گیرد.

به گفته فتاحی علاوه بر پاکسازی معابر، شب گذشته پاکسازی پایانه های مسافربری و مسیر خطوط BRT نیز صورت گرفت تا حمل و نقل عمومی بتواند با تمام ظرفیت و توان به شهروندان خدمات رسانی کند.

وی تصریح کرد: از نخستین ساعات صبح ناوگان اتوبوسرانی، مترو و تاکسیرانی با تمام ظرفیت خدمات رسانی به شهروندان را آغاز کردند تا شاهد تجمع مسافران و ایجاد مشکل در تردد آنها نباشیم که خوشبختانه با اقدامات صورت گرفته بسیار کم و محدود در گوشه و کنار شهر تجمع مسافران را داشتیم.