زهرا سجادی، معاون امور خانواده و مرکز زنان ریاست‌‍جمهوری، در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی برنا با اشاره به این مطلب که چند روز گذشته مرکز رصد وضعیت زنان و خانواده راه‌اندازی شد، گفت: با راه‌اندازی این مرکز، توانمندی‌های زنان در هر استان شناسایی می‌شود.

وی ادامه داد: از دیگر برنامه‌هایی که در دست این معاونت قرار دارد، طرح آموزش جامع کارکنان دولت است که سعی داریم به‌زودی به مرحله اجرا برسد.

معاون امور خانواده و مرکز زنان ریاست‌جمهوری با اشاره به اینکه کارگاه آموزشی و توجیهی اساتید این طرح 6 تیرماه برگزار می‌شود، گفت: حدود سه هزار استاد در سراسر کشور 6 تیرماه ازطریق ویدیو کنفرانس آموزش مقدماتی این طرح را آموزش خواهند دید.

سجادی اضافه کرد: آسیب‌شناسی خانواده، سبک زندگی، مباحث حقوقی خانواده و شبهات حقوقی، سبک زندگی ایرانی اسلامی و شیوه‌های مصرف خانوار و مسائل اقتصادی از سرفصل های این طرح به شمار می‌روند.

وی خاطرنشان کرد: این طرح توسط معاونت نیروی انسانی مصوب و ابلاغ شده است.

معاون امور خانواده و مرکز زنان ریاست‌جمهوری با بیان اینکه طرح آموزش جامع کارکنان دولت در سراسر کشور به‌صورت رایگان اجرا می‌شود، اظهار داشت: تمامی کارمندان دولت از 32 ساعت آموزش ضمن خدمت بهره‌مند می‌شوند.