به گزارش سرویس اجتماعی برنا به نقل از اداره اجتماعی سازمان وظیفه عمومی ناجا، سرهنگ حجت اله واعظی نژاد معاون قوانین و مقررات این سازمان ازتغییر ضوابط ادامه تحصیل مشمولان در دانشگاه‌ها خبرداد و از داوطلبان مرد شركت كننده درآزمون ورودی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی خواست قبل از ثبت نام درآزمون، از ضوابط و شرایط ادامه تحصیل اطلاع كامل حاصل کنید.

سرهنگ حجت اله واعظی نژاد گفت: در قانون اصلاحی وظیفه عمومی مصوب 1390 تغییراتی در ضوابط و نحوه ادامه تحصیل مشمولان در دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی صورت گرفته كه لازم است تمامی داوطلبان مرد شركت كننده در آزمون سراسری و آزمون ورودی تحصیلات تكمیلی، از این ضوابط اطلاع داشته باشند.

وی افزود: ضوابط مربوط به نحوه ادامه تحصیل مشمولان در اختیار سازمان سنجش آموزش كشور و سازمان مركزی دانشگاه آزاد اسلامی قرار گرفته و علاوه بر آن، داوطلبان می‌توانند با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی سازمان وظیفه عمومی درسایت پلیس به نشانی www.police.ir از ضوابط مورد نظر مطلع شوند.

این مقام مسوول بیان داشت: در سال گذشته تعدادی از داوطلبان به‌دلیل عدم اطلاع ازضوابط تحصیلی جدید دچار مشكل شده بودند كه توصیه می‌شود برای سال تحصیلی 92 با اطلاع قبلی از ضوابط تحصیلی، اقدام به ثبت نام و شركت در آزمون کند.