به گزارش سرویس اجتماعی برنا به نقل از روابط عمومی پلیس راه راهور نیروی انتظامی، تردد موتورسیکلت از ساعت 12 روز پنجشنبه 28 دی تا ساعت 22 روز جمعه 29 دی ماه از محورهای کرج - چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران - سمنان - مشهد و برعکس ممنوع است.

محور کرج - چالوس
بر اساس این گزارش، رفت و آمد انواع تریلر و کامیون از محور کرج - چالوس همچنان ممنوع است.

تردد انواع وسایل نقلیه نیز در این محور از ساعت 13 تا 21 روز جمعه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و رفت و آمد انواع وسایل نقلیه از ساعت 16 تا 21 همین روز از 15 کیلومتر بالای مرزن آباد(دزبن) به سمت کرج به صورت یک‌طرفه خواهد بود.


محور هراز
رفت و آمد تمام تریلرها از محور هراز همچنان ممنوع بوده و تردد تمام کامیون ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 11 تا 21 روز پنجشنبه 28 دی و ساعت شش تا 21 روز جمعه از محور هراز نیز ممنوع است.


محور دماوند
همچنین تردد تمام تریلرها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت شش تا 21 روز جمعه 28 دی ماه از تهران به قائم شهر و برعکس ممنوع است. 

محور زاهدان - زابل
پلیس راه راهور ناجا همچنین اعلام کرد، رفت و آمد تمام تریلرها و کامیون ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت 15 تا 20 روزهای پنجشنبه و جمعه از محور زاهدان - زابل و برعکس ممنوع است.

مرکز کنترل ترافیک پلیس راه ناجا با شماره تلفن 88255555 - 10 خط - به طور شبانه روزی پاسخگوی وضعیت راه های کشور و امداد رسانی احتمالی به هموطنان است.