به گزارش سرویس اجتماعی برنا، سردار علی مویدی رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا در این جلسه که با حضور فرماندهان انتظامی "شهرستان بروجرد "در محل قرارگاه نوروزی این فرماندهی برگزار شد، با تبریک سال نو به تمامی کارکنان، بیان کرد: هر قدر نیروی انتظامی بتواند با این نظام، صادقانه مرتبط شود، با آن احساس همدلی کند و خود را متعلق به آن بداند، اعتماد عمومی را بیشتر به خود جلب خواهد کرد.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: نیروی انتظامی، یکی از نهادهایی است که در نظم بخشیدن به امور داخلی می‌تواند نقش مهمی ایفا کند، با توجه به فرمایشات رهبر معظم انقلاب امام خامنه‌ای (مدظله العالی)در پیام نوروزی،جهت تحقق این شعار نیروی انتظامی باید با قدرت و توان مضاعف نسبت به گذشته در صحنه حضور داشته باشد.

رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا با اشاره به نقش هم بستگی، انسجام ملی و عمومی در امنیت و آرامش گسترده مردم، تصریح کرد: در حال حاضر با اقدامات صورت گرفته در ایجاد زمینه‌هایی مناسب در ابعاد فرهنگی و تبلیغی، میزان تعامل مردم و نیروی انتظامی، افزایش چشم گیری داشته و مهم ترین اثر آن امنیت عمومی است که در کشور وجود دارد.

سردار مویدی تاکید کرد: یکی از والاترین وظایف و ویژگی‌های نیروی انتظامی، پاسداری از ارزش‌های اسلامی است. نیروی انتظامی باید با کسانی که ارزش‌های اسلامی و دستاوردهای انقلاب را خدشه دار می‌سازند، برخورد و مقابله کند. مقام معظم رهبری در مورد این وظیفه مهم می‌فرماید: «بزرگ ترین وظیفه نیروی انتظامی، حفظ ارزش‌هاست.

وی ادامه داد: ما زمانی شاد و خوشحال هستیم که مردم و به‌ویژه در این ایام مسافران نوروزی خوشحال باشند و نشاط و شادابی خود را در نشاط و آرامش دیگران می‌دانیم.

رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا در پایان گفت: مردم باید با دیدن شما شاد و دل گرم و امیدوار شوند و احساس کنند محیط جامعه، محیط خوبی است و می‌شود در آن تنفس و زندگی کرد.