به گزارش سرویس اجتماعی برنا به نقل ازپایگاه خبری پلیس، احمدی مقدم در جمع کارکنان انتظامی و پرسنل هنگ مرزی سردشت آذربایجان غربی با بیان این‌که مرزهای کنترل شده، کلید امنیت کشور به شمار می‌آید، گفت: امروز به مدد تلاش کارکنان انتظامی و مرزبانی شاهد وجود مرزهای امن در کشورمان هستیم.

فرمانده ناجا با اشاره به نامگذاری سال جدید به نام حماسه سیاسی، حماسه اقتصادی از سوی مقام معظم رهبری، افزود: پلیس در سال جدید تلاش خواهد کرد با تشدید برخورد با معضل قاچاق، آمادگی خود را برای لبیک گویی به فرامین ایشان اعلام می‌کند.

وی، وجود امنیت را زیربنای توسعه پایدار عنوان کرد و گفت: اقدامات انجام گرفته در زمینه‌ اجرای طرح كنترل و انسداد مرز و نیز مبارزه‌ی قاطعانه با متجاوزین مرزی و قاچاقچیان، جز با همكاری مؤثر و سازنده‌ی مرزنشینان محقق نمی‌شد و این همكاری دوجانبه، تأثیرات مطلوبی در ارتقاء سطح امنیت در مناطق مرزی و حفظ و حراست از حریم مقدس جمهوری اسلامی ایران خواهد داشت.

احمدی مقدم با اشاره به توطئه‌های مختلف دشمنان بر هوشیاری و انسجام بیش از پیش پلیس در مواجهه با این تهدیدات تاکید و تصریح کرد: امیدواریم در سال جدید، مصمم تر از سال های گذشته شاهد بسط و گسترش امنیت در کشورمان باشیم.

فرمانده ناجا ضمن تقدیر از خدمات شایسته کارکنان نیروی انتظامی در برقراری امنیت مطلوب منطقه، خاطرنشان کرد: آمادگی این نیرو، قوت قلبی برای مردم بوده و پلیس تلاش خواهد کرد همچون سنوات گذشته با برقراری نظم اجتماعی و تقویت قانون گرایی، علاوه براینکه به هنجارشکنان، اجازه هیچگونه فعالیتی نخواهد داد با آنها نیز برخورد می‌کند.