به گزارش سرویس اجتماعی برنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس، کریمی در مورد صدور کارت‌های هوشمند گفت: سازمان وظیفه عمومی صدور کارت الکترونیکی برای معافیت‌ها را از دی ماه و صدور کارت‌های پایان خدمت را از مهرماه سال91 آغاز کرد.

وی افزود: براین اساس، کسانی که خدمت آنان از سال 85 به بعد به اتمام رسیده بود باید برای تعویض کارت پایان خدمت خود تا پایان سال 91 اقدام می‌کردند.

جانشین سازمان وظیفه عمومی از تمدید مهلت تعویض کارت‎های پایان خدمت خبر داد و افزود: دارندگان این کارت تا اول تیر ماه فرصت دارند تا نسبت به تعویض اقدام کنند.

به گفته این مقام انتظامی کارت‌های پایان خدمت از سال 85 به بعد از تاریخ 1/4 /92 دیگر اعتبار ندارند و دارندگان این کارت در صورت انجام کارهای اداری با مشکل روبه‌رو خواهند شد اما تعویض همچنان ادامه دارد و افراد می‌توانند به مراکز پلیس +10مراجعه کنند.

کریمی همچنین از فراخوان دارندگان کارت‌های پایان خدمت از سال 70 به بعد خبر داد و تصریح کرد: تمام کسانی که از سال 70 به بعد خدمتشان به اتمام رسیده می‌توانند از 15 اردیبهشت ماه نسبت به تعویض کارت خود با مراجعه به پلیس +10اقدام کنند.

وی یادآور شد: مدت تعویض تا اول آذرماه است و پس از این تاریخ، همه کارت‌های پایان خدمت از سال 70 به بعد، اعتبار نخواهند داشت.