به گزارش خبرنگار اجتماعی برنا، احمدرضا رادان جانشین فرمانده ناجا در صبح‌گاه مشترک یگان‌های ویژه در خصوص زحمات این یگان در جریان فتنه 88 گفت: زحمات این یگان از خاطر دو قشر جامعه پاک نمی‌شود. اول قانون‌شکنان و متجاوزان به حریم قانون و مردم و دوم مردم متدین که افراد مقتدر را در کنار خود دیدند.

رادان افزود: یگان‌های ویژه یادگاری از خود بجای گذاشتند که هرگز از تاریخ زودوده نخواهد شد.

جانشین فرمانده ناجا اظهار داشت: افرادی فکر می‌کردند که با هجمه به انقلاب و ولی فقیه می‌توانند روزگاری را در منصب‌های مختلف سپری کنند اما شما یگان‌های ویژه به عنوان دژ مستحکم در مقابل آن‌ها و زشتی‌ها و پلیدی‌ها ایستادید. 

وی با اشاره به توان‌های یگان‌های ویژه و قدرتمندی آنها خاطرنشان کرد: یگان‌های ویژه در کمال اقتدار به صورت اجتماعی آموزش دیده‌اند تا با تناسب با فرد متخلف با آنها برخورد کنند بطوریکه با قانون شکنان بی‌رحم و کوبنده و با دوستان و قانونمندان رئوف و مهربان باشند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: بعد از فتنه سال 88 نیاز به وسایلی بود تا بتواند فاصله منطقی میان آشوبگران و پلیس ایجاد کند که یکی یکی این وسایل به دست دانشمندان داخلی اختراع و پس از طی مراحل آزمایشگاهی به بهره‌برداری رسید.

رادان ادامه داد: این نیرو آمادگی دارد تا با آموزش‌های داده شده به پرسنل خود ظرف 48 ساعت عده و تجهیزات یگان‌های ویژه را به سه برابر افزایش دهد.

جانشین فرمانده نیروی انتظامی حضور پلیس افتخاری در کنار یگان‌های ویژه را از دیگر اقداماتی دانست که می‌تواند مردم انقلابی را در مواقع سختی در کنار یگان های ویژه قرار دهد.