مردی که با اسلحه گرم اقدام به سرقت از بانک دولتی در خیابان ولیعصر تهران کرده بود، توسط کارکنان بانک زمین گیر و تحویل ماموران انتظامی داده شد.

به گزارش سرویس حوادث خبرگزاری برنا، ساعت 7 و 30 دقیقه 19 خرداد ماه ماموران کلانتری 101 تجریش از طریق مرکز فوریت‌های 110 مطلع شذند یک بانک دولتی واقع در خیابان ولیعصر مورد دستبرد مسلحانه فرد و یا افرادی قرار گرفته است.

به دنبال این موضوع نزدیک ترین موتور سوار واحد گشت کلانتری پس از 4 دقیقه در محل حاضر شد و به بررسی موضوع پرداخت.

در بررسی‌های پلیسی مشخص شد یک جوان حدودا 30 ساله توسط کارکنان بانک دستگیر و یک قبضه سلاح کلت کمری از وی کشف شده است که با توجه به حساسیت موضوع بلافاصله سرهنگ مهدی رضایانی سرکلانتری یکم در بانک حضور پیدا کرد و دستورات لازم را صادر کرد.

در ادامه با هماهنگی‌های لازم سارق دستگیر شده، در محل تحت بازجویی قرار گرفت که هویتش به نام «آرش» مشخص شد و انگیزه خودش را از سرقت فشار مالی مطرح کرد.

سرانجام متهم به کلانتری منتقل و سلاح وی همراه با 21 فشنگ جنگی و یک عینک آفتابی، یک کلاه نقابدار، ماسک طبی و یک حلقه چسب پهن کشف و ضبط شد.

سرهنگ سید محمد حسینی رییس کلانتری 101 تجریش با تایید این خبر گفت: بر اساس تحقیقات صورت گرفته از سوی کارآگاهان پلیس آگاهی تهران بزرگ مشخص شد، سارق به صورت انفرادی وارد بانک شده، 3 تیر هوایی شلیک کرده و رییس بانک را به صورت مسلحانه تهدید و بعد از جمع کردن کارکنان در گوشی‌ای از بانک، در حالی که درب گاو صندوق اصلی بانک باز بوده و متهم سرگرم جمع کردن اسکناس‌های داخل گاو صندوق بود، با سرعت العمل کارکنان دستگیر می‌شود.