تصادف شدید دو خودرو سواری باعث انحراف یکی از این خودروها از مسیر اصلی و برخورد آن با تیر برق کنار بزرگراه و گرفتار شدن سرنشینان در داخل این دو خودرو شد.

به گزارش سرویس حوادث خبرگزاری برنا، ستاد فرماندهی آتش‌نشانی با دریافت خبر وقوع این حادثه در ساعت 12:21 دقیقه امروز بلافاصله آتش‌نشانان ایستگاه های 69 و 100 را به محل حادثه در مسیر غرب به شرق اتوبان همت، نرسیده به سه راه دهکده اعزام كرد.

به گفته امیر عباس عادل فرمانده آتش نشانان اعزامی، تصادف شدید دو خودرو سواری در خط کند رو بزرگراه همت و برخورد یکی از خودروها با تیر برق موجب مصدومیت و گرفتاری سه سرنشین در داخل اتاقک این دو خودرو شد.

وی اضافه کرد: آتش نشانان بی درنگ پس از ایمن سازی محل با بکارگیری تجهیزات هیدرولیکی نجات مشغول عملیات شدند و پس از برش قسمتی از اتاقک متلاشی شده خودرو، راننده آن که زنی حدودا 28 ساله بوده و در میان تیر برق و اتاقک خودرو گیر کرده بود را خارج کرده و تحویل عوامل اورژانس دادند.

امیر عباس عادل تصریح کرد: نیروهای آتش نشانی همچنین دو سرنشین خودروی دیگر را که قبل از رسیدن آتش نشانان از خودرو خارج شده بودند جهت مداوا و اعزام به مراکز درمانی به عوامل اورژانس سپردند.

این فرمانده آتش نشانی درخاتمه اظهار داشت: علت وقوع این حادثه شدید رانندگی هم اکنون توسط پلیس راهور تحت بررسی است.