مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر سیستان و بلوچستان از معده دو قاچاقچی مقدار دو کیلو و 355 گرم مواد مخدر از نوع تریاك را كشف كردند.

به گزارش سرویس انتظامی خبرگزاری برنا، رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان سیستان وبلوچستان در تشریح این خبر گفت:روز گذشته مأموران پلیس مستقر در ایست و بازرسی نصرت آباد، حین انجام ایست و بازرسی مقطعی در محور زاهدان به تهران به دو مسافر یك دستگاه اتوبوس مشكوك و آنان را جهت بررسی از اتوبوس پیاده کردند.

سرهنگ "رضا ناظری" افزود: این دو مرد مسافرنما كه مشکوک به بلع انباری مواد مخدر بودند،مورد بازجویی قرار گرفتند و به بلع مواد مخدر اعتراف کردند.

وی تصریح کرد: پس از انجام اقدامات لازم معده آنها تخلیه شد كه نهایتا مقدار دو کیلو و 355 گرم مواد مخدر از نوع تریاك در قالب بسته های کوچک از آنها كشف شد.

رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر همچنین خاطر نشان كرد: پرونده ای در این خصوص تشكیل و متهمان برای سیر مراحل قانونی راهی دادسرا شدند.

به گفته ناظری،تعداد زیادی از افرادی که از این روش برای قاچاق مواد مخدر استفاده می کنند،به علت باز شدن بسته های مواد مخدر در معده،جان خود را از دست داده اند.