به گزارش سرویس حوادث خبرگزاری برنا، فرمانده انتظامی شهرستان "خرمدره" در تشریح این خبر گفت: كشف این مقدار داروی غیر مجاز و تقلبی از یك عطاری كه ممكن است آثار زیانباری و در برخی مواقع مرگ را برای مصرف كنندگان در پی داشته باشد هشداری است كه مردم در دام اینگونه افراد سود جو قرار نگیرند.

سرهنگ "مظاهر ریاسوند" خاطر نشان كرد : افراد ساده لوح و افرادی كه داروهای خود را از مراكز مجاز و تحت نظر پزشك تهیه نمی كنند مورد مناسبی برای افراد سود جو و فرصت طلب می باشند و در مقابل رعایت برخی موارد می تواند به عنوان مانعی در برابر این افراد باشد.

وی افزود: توزیع كنندگان داروهای غیر مجاز و تقلبی با ارائه اطلاعات نادرست و غلط ضمن دستیابی به اهداف خود طعمه هایشان را در معرض انواع آسیب ها و در مواقعی مرگ قرار می دهند.

ریاسوند تصریح كرد: در پی اخبار واصله مبنی بر فروش انواع داروی غیرمجاز در یك عطاری در سطح شهرستان خرمدره موضوع در دستور كار تیمی از ماموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان خرمدره افزود: ماموران پس از شناسایی این واحد صنفی آن را بصورت نامحسوس تحت نظر قرار داده و پس از اطمینان از فعالیت غیرقانونی ،وارد عمل شدند.

وی خاطر نشان كرد: ماموران موفق شدند در در بازرسی از این واحد صنفی11 هزار و 522 عدد انواع دارو، قرص غیر مجاز و قاچاق، كشف کنند. در این رابطه عطاری پلمپ و فرد متخلف با تشكیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به دادسرا معرفی شد.