به گزارش سرویس انتظامی برنا،محمدرضا محمدی ساردو چهارشنبه شب در جمع خبرنگاران گفت: یک دستگاه آمبولانس به منظور انتقال بیمار از منوجان به بیمارستان 12 فروردین کهنوج این شهرستان شده بود که روز چهارشنبه در مسیر بازگشت با یک دستگاه موتور سیکلت برخورد کرد.

وی ادامه داد: این سانحه رانندگی منجر به آتش گرفتن آمبولانس شد که در جریان این آتش‌سوزی پرستار داخل آمبولانس در شعله آتش جان خود را از دست داد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی تصریح کرد: همچنین در این سانحه رانندگی از سه راکب موتورسیلکت دو نفر زخمی شده و تحت مداوا قرار گرفته‌اند.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی نیز فوت مرحومه مژگان عزیزی پرستاری که بر اثر این سانحه و هنگام ماموریت جان خود را از دست داد، پیام تسلیتی صادر کرد. 

متن پیام به شرح زیر است:

انالله و انا الیه راجعون

مشیت الهی بـر ایـن تعلق گرفـته کـه بهار فرحناک زندگی را خـزانـی ماتمزده بـه انتظار بنشیند و این بارزترین تفسیر فلسفـه آفـرینش در فـراخـنای بـی کران هـستی و یـگانه راز جـاودانگی اوسـت.

هرگاه خبر فقدان عزیزی را در تیم سلامت، که برای نجات جان دیگران تلاش می کند و در حین ماموریت جانش را از دست می دهد می شنوم، غمی جانكاه تمام وجودم را فرا می گیرد
شنیدن خبر فوت مرحومه مژگان عزیزی، پرستاری زحمتکش که بر اثرسانحه تصادف آمبولانس ، جان به جان آفرین تسلیم کرد، من و همه همکارانم را متاثر ساخت.

درگذشت جانسوز این همکار گرانقدر را به خانواده آن مرحومه و جامعه خدوم پرستاری تسلیت عرض نموده ،از درگاه خداوند متعال برای خانواده محترم ایشان صبر و برای عزیز سفرکرده علو درجات را مسئلت دارم.
دكتر هاشمی
وزیر بهداشت،درمان و آموزش پزشكی