به گزارش سرویس اجتماعی برنا، رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ اعلام کرد: ماموران پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ شب گذشته موفق شدند در یک عملیات حرفه ای پلیسی "محمد " معروف به "محمد دراز" که از مخلان نظم اجتماعی منطقه فرحزاد تهران است را شناسایی و دستگیر کنند.

سرهنگ محرابی در ادامه افزود: با شناسایی این مجرم سابقه دار ، همدستان متهم نیز در این رابطه دستگیر شدند . 

وی  در ادامه به تشریح نحوه فعالیت " محمد دراز " در منطقه فرحزاد پرداخت و گفت:متهم به نام "محمد " دارای قد بلند (حدود یک مترو 90 سانتی متر) سبزه رو، لاغر اندام، بدنی ورزیده که به همراه تعدادی از اقوام خود در دره فرحزاد اقدام به توزیع مواد مخدر از نوع کراک می كرد.

رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ خاطر نشان کرد: این شرور خطرناک دائم با خود سلاح گرم حمل می كرد، همیشه تعدادی به عنوان نوچه در کنار خود داشت و به ندرت به تنهایی از دره فرحزاد خارج شده و مکان ثابتی برای استراحت نداشت.

محرابی افزود: اهالی فرحزاد ضمن معرفی متهم به عنوان فردی كه با رعب و وحشت مخل نظم منطقه شده بود ،بیان داشتند وی در درگیری ها هیچ ابایی از تیراندازی ندارد .


این مقام مسوول در ادامه از دستگیری همدستان متهم به نام های "مجید" ، "مرتضی " و "شیرعلی"خبر داد و افزود: "محمد دراز" مدام با کفش اسپرت و شلوار 6 جیب سبزرنگ ،اغلب بین ساعات 11:5 تا 4:00 صبح در محدوده فرحزاد حاضر می شد.


رییس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ بیان داشت: همیشه سه تا چهار نفر متهم را همراهی می كردند و همین موضوع موجب رعب و وحشت اهالی آن منطقه شده بود ، بطوری که هیچ کس جرات دادن گزارش بر علیه نامبرده را به پلیس نداشت.


سرهنگ محرابی با اشاره به سابقه دار بودن متهم اظهار داشت : "محمد دراز" پس از آزادی از زندان دوباره اقدامات خلافکارانه خود را از سر گرفته و مرتكب جرایمی مانند اخاذی،زورگیری و آدم ربایی در منطقه فرحزاد شده بود .