به گزارش سرویس اجتماعی برنا، در پی تماس شهروندان با سامانه 125، بلافاصله آتش نشانان ایستگاه 72 و گروه امداد ونجات 12 به سمت محل حادثه درکوی نارمک، خیابان دردشت، خیابان شهید بوجاریان اعزام شدند.

به گفته فرمانده آتش نشانان اعزامی، یک اصله درخت کهنسال و تنومند به علت سستی ریشه و خمیدگی زیاد تنه آن به یک باره به داخل خیابان افتاد.

محمد نامنی افزود: به هنگام وقوع این حادثه، یک خودروی سواری در کنار خیابان متوقف بود که براثر سقوط درخت بر روی آن، اتاقک این خودرو کاملا متلاشی شد و خسارت زیادی به آن وارد شد.

وی تصریح کرد: خوشبختانه درمحل حادثه هیچ عابر پیاده و نیز در داخل خودرو سرنشینی حضور نداشت به همین خاطر این حادثه هیچ گونه آسیب جانی به دنبال نداشت.

نامنی با اشاره به خسارت وارده ناشی از سقوط این درخت گفت: دراین حادثه هم چنین کابل های برق خیابان براثر افتادن درخت قطع شد که که آتش نشانان بی درنگ با حضور درمحل حادثه با انجام تمهیدات لازم از بروز خطر برق گرفتگی رهگذران پیشگیری کردند.
 
این فرمانده آتش نشانی درباره عملیات ایمن سازی این حادثه اظهار داشت: آتش نشانان به وسیله تجهیزات ویژه نجات و اره های دستی چوب بری اقدام به بریدن تنه درخت و همچنین آزاد سازی کابل های برق کردند و پس از خارج کردن خودرو از زیر تنه درخت و ایمن سازی محل، به عملیات خود پایان دادند.