به گزارش سرویس اجتماعی برنا،  در جریان این حادثه رانندگی علاوه بر وارد آمدن خسارت به 10 دستگاه خودرو، تعداد 6 اصله درخت و 3 تیر برق نیز شکست.

پس از اطلاع رسانی این حادثه ساعت 13:21 دقیقه دیروز به سامانه 125، بلافاصله آتش نشانان ایستگاه 64 به سوی محل حادثه در خیابان ولنجک، نبش خیابان 19 حرکت کردند.

محمد فریادرس فرمانده آتش نشانان در این باره گفت: یک دستگاه جرثقیل 60 تنی در سطح شیب دار خیابان رو به پایین درحال حرکت بود که به علت نامعلومی کنترل آن از دست راننده خارج شد.

وی افزود: جرثقیل پس از انحراف از مسیر اصلی به 10 خودرو که کنار خیابان متوقف بود برخورد کرد و هم چنین 3 تیر چراغ برق و 6 اصله درخت را شکست.

این فرمانده آتش نشانی با اعلام این که هیچ کس در این حادثه آسیب ندید، تصریح کرد: آتش نشانان بی درنگ با اجرای عملیات ایمن سازی از بروز هر گونه حادثه و خطر احتمالی جلوگیری کردند و سپس با کمک عوامل راهنمایی و رانندگی خودروهای تصادفی را به پارکینگ منتقل کردند.

وی خسارت وارده ناشی از این حادثه را سنگین اعلام کرد و افزود: هم اکنون علت بروز این حادثه رانندگی توسط کارشناسان راهنمایی و رانندگی تحت بررسی است.