به گزارش سرویس اجتماعی به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پلیس سرهنگ سعید کفراشی، رییس کلانتری 101 تجریش تشریح کرد: چند روز قبل یکی از شهروندان به کلانتری شکایت کرد که لوازم داخلی خودروی شخصی‌اش به سرقت رفته است و در این خصوص اقدامات ماموران آغاز شد تا سارق یا سارقان دستگیر شوند.

وی ادامه داد: روز بعد نیز تعدادی دیگر از شهروندان به ماموران مراجعه و موردی مشابه را گزارش دادند، که با توجه به اهمیت و حساسیت موضوع مراتب ضمن هماهنگی با سرکلانتری اول پلیس پیشگیری فرماندهی انتظامی تهران بزرگ، اقدامات برای دستگیری متهم یا متهمان آغاز شد.

سرهنگ کفراشی عنوان کرد: با توجه به شیوه مشابه سرقت‌ها گمان بر آن رفت که همه سرقت‌ها توسط یک یا دو سارق انجام شده است بر همین اساس مراقبت و تجسس برای شناسایی متهم آغاز شد که طی آن ماموران به یکی از سارقان سابقه دار منطقه مظنون شده و برای دستگیری وی اقدام کردند.

وی عنوان داشت: تحقیقات ادامه داشت تا این‌که ماموران گشت انتظامی موفق شدند این فرد را شناسایی کنند که بلافاصله او را دستگیر کرده و برای انجام تحقیقات به کلانتری منتقل کردند.

کلانتر 101 تجریش اضافه کرد: این متهم در بازجویی‌های به جرم خود اعتراف و در اعترافات خود به همدستی با سارق دیگر اشاره کرد و بر همین اساس این متهم نیز ساعاتی بعد هنگام سرقت اموال داخلی یک خودرو، شناسایی شده و در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر و برای انجام تحقیقات به اداره آگاهی منتقل کردند.

گفتنی است؛ هر دو متهم در تحقیقات به جرایم خود اعتراف کرده‌اند.