به گزارش سرویس اجتماعی برنا، به گزارش خبرنگارپایگاه خبری 125، این آتش سوزی که عصردیروز در محوطه یک گاراژ در خیابان اتحاد، خیابان احسان که در آن شماری خودروهای فرسوده و تعدادی بشکه چسب و مواد دیگروجود داشت رخ داد خوشبختانه هیچ گونه تلفات و خسارت جانی نداشت و فقط موجب خسارت مالی شد.

در پی شعله ور شدن تانکر گازوئیل و تماس نگهبانان گاراژ با سامانه 125 ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران بلافاصله با به صدا درآوردن زنگ ایستگاه 92 آتش نشانان را ساعت 16:04 دقیقه روانه محل حادثه کرد.

به گفته فرشاد نعیمی نیا رییس ایستگاه 92، آتش نشانان با بکارگیری دستگاه تنفسی واجرای عملیات آبرسانی همراه با کف شعله‌های آتش را در کوتاه ترین زمان ممکن خاموش کردند

كارگاه رنگ كاری آتش گرفت
شعله‌های آتش كه بعد از ظهر دیروز در كارگاه رنگ كاری زبانه كشید با واكنش سریع آتش نشانان خاموش و از افزایش خسارت جلوگیری شد. 

در پی تماس شهروندان با سامانه 125 و اعلام آتش سوزی گسترده دركارگاه رنگ كاری در مشیریه، خیابان صالحی، نبش خیابان زرین خواه بلافاصله آتش نشانان ایستگاه‌های 79 و 78 همراه با خودرو حامل كف و تانكر آب به محل حادثه اعزام شدند.

به گفته علیرضا چراغی معاون منطقه2 عملیات آتش نشانی تهران شعله های آتش و دود بسیار زیادی از این کارگاه که در یک گاراژ قرار دارد به شدت زبانه می كشید و هر لحظه احتمال داشت به كارگاه مجاور و داخل گاراژ نیز سرایت كند.

وی افزود: آتش نشانان بلافاصله تلاش‌های خود را با استفاده از تجهیزات ایمنی و خاموش كننده و انجام عملیات آبرسانی آغاز کردند و موفق شدند با وجود شعله آتش و دود فراوان در كمترین زمان ممكن این آتش‌سوزی را مهار و كاملا خاموش كنند.

كارشناسان آتش نشانی بررسی خود را برای تعیین علت رخداد این حادثه آغاز كرده اند.

آتش سوزی اتاق کارگری
لحظه‌ای غفلت همراه با بی احتیاطی را اتاقک کارگری را به آتش کشید و خسارت مالی بر جا گذاشت.

بعد از ظهر یکشنبه افتادن شیئی مشتعل روی پوشاک و لوازم زندگی کارگران موجب بروز این آتش سوزی شد که واکنش سریع آتش نشانان و عملیات به موقع آن‌ها در مهار و خاموش کردن شعله‌های آتش از گسترش آتش سوزی و افزایش خسارت جلوگیری کرد.

با اعلام خبر حادثه به ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران بلافاصله آتش نشانان ایستگاه 56 راهی محل حادثه در حکیمه شدند.

واحد کیانی رییس ایستگاه 56 گفت: آتش نشانان با چند رشته لوله آبرسان، شعله‌های آتش را به سرعت خاموش و از سرایت آن به دیگر نقاط جلوگیری کردند.