به گزارش گروه علمی فناوری برنا،‌ استارتاپ ویکند اصفهان که با موضوع «سلامت الکترونیک» تعیین شده است 6 تا 8 اسفندماه در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان برگزار می‌شود و جوایز آن به ترتیب شرکت در کنفرانس Bridge کشور آلمان، شرکت در کنفرانس TEDx کیش، شش ماه استقرار رایگان در مرکز رشد مواد و تجهیزات پزشکی و شصت میلیون ریال جایزه نقدی است.

بنابراین گزارش؛ حامیان این رویداد علاوه بر مرکز شتابدهی و نوآوری معاونت علمی، بنیاد نخبگان استان اصفهان، کانون کارآفرینی ایران، مرکز رشد فناوری مواد و تجهیزات پزشکی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، شرکت دانش بنیان فناپ، شرکت برکت تل، باشگاه فناوری سلامت، دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استا اصفهان و شرکت مخابرات این استان هستند.

همزمان با استان اصفهان سه استارتاپ ویکند در شهرهای یزد، ارومیه و گرگان برگزار می شود. استارتاپ ویکند ارومیه با حضور نماینده جهانی استارتاپ برگزار می‌شود. استارتاپ ویکند ارومیه داوران خود را تا پایان برگزاری رویداد معرفی نخواهد کرد. همچنین در برنامه افتتاحیه، هیچ برنامه سخنرانی ای قرار داده نشده است. 

همچنین استارتاپ ویکند یزد با 440 درصد تخفیف برای دانشجویان برگزار می‌شود و حامیان آن پارک علم و فناوری یزد، دانشگاه یزد، گروه تعاونی پیشگامان، دانشگاه آزاد اسلامی، موسسه آموزش عالی امام جواد (ع)، دانشگاه علم و هنر و کانون کارآفرینی ایران هستند. 

گفتنی ست؛ مرکز شتابدهی نوآوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از ابتدای تیرماه سال جاری فعالیت خود را آغاز کرده و برنامه «100در100» یکی از برنامه های اصلی این مرکز بوده است که طی سه سال، 100 رویداد استارتاپ ویکند را در کشور برگزار می کند.