گالری بوم سال 92 را با «شور سپید» غلامحسین نامی به پایان می‌برد و اتفاقا سال 93 را نیز با همین «شور سپید» آغاز می‌کند.
برگزیده ۵٠ سال نقاشى‌هاى غلامحسین نامى که از اوایل بهمن‌ماه در گالری بوم رونمایی شده طبق برنامه از پیش اعلام شده ۱۷ اسفندماه به پایان می‌رسد. اما استقبال کم‌سابقه علاقه‌مندان به هنرهای تجسمی از این نمایشگاه موجب شده تا مدیریت گالری بوم امکان بازدید از این نمایشگاه را از ۱۷ تا ٣۱ فروردین۹۳ برای مخاطبین تمدید کند، نمایشگاهی که تاکنون بسیار مورد توجه قرار گرفته و به اتفاقی فراموش نشدنی در رویدادهای هنری امسال بدل شده است.
"شور سپید"عنوان نمایشگاهی است که بر ارائه سه دوره از مهم‌ترین دوران کارى غلامحسین نامى تمرکز دارد و در آن علاوه بر ٢۶ نقاشى، دو حجم نیز در معرض دید قرار گرفته‌اند. برخى آثار این مجموعه نخستین بار است پیش روى عموم قرار مى‌گیرد، خاصه دو تابلوى نقاشى که در دو سال اخیر خلق شده‌اند و تعدادى از آن‌ها نیز از جمله دو حجم و شش نقاشى مربوط به سال ١٣۴۴مى باشد كه به رغم نیم قرنى که از حیاتشان مى گذرد کمتر دیده شده‌اند.
این مجموعه كم نظیر با استقبال باشكوه اقشار مختلف مردم روبرو شده و اتفاقا شمار چهره هاى شاخص هنرى كه از این رویداد موزه اى در یك گالرى خصوصى دیدن کرده اند بسیار قابل ملاحظه است.