به گزارش خبرگزاری برنا،سومین نمایشگاه کلوپ عکس ایران (وان پیکس) از 15 تا 21 تیرماه در خانه هنرمندان ایران برگزار می‌شود.

سومین نمایشگاه گروهی عکس سایت وان‌پیکس pix.ir  امروز یکشنبه ۱۵ تیرماه در گالری‌های بهار، تابستان و نامی خانه هنرمندان ایران توسط کلوپ عکس ایران برگزار خواهد شد. در این نمایشگاه ۱۵۴ اثر از ۱۰۶ عکاس روی دیوارهای خانه هنرمندان ایران می‌رود.

عکس‌های این نمایشگاه، منتخبی از ۳۱۰۰ عکس راه یافته به گالری سایت است که از میان عکس‌های ارسالی بیش از ۷۰۰۰ عضو سایت برگزیده شده‌اند. 1pix یک گالری مجازی برای عکاسان حرفه‌ای است که به گفته مدیران آن بیش از 3 میلیون بازدید،340 هزار امتیاز، 32 هزار نظر، 28 هزار عکس ارسالی، 3 هزار و 600 عکس منتخب و 7 هزار عضو تا کنون در آن ثبت شده است.

فخرالدین فخرالدینی، نصرالله کسراییان، مریم زندی، سیف‌الله صمدیان، ساعد نیک‌ذات، افشین بختیاری، کوروش ادیم، پیمان هوشمندزاده، حسن غفاری، مهدی وثوق‌نیا، مجید سعیدی، اسماعیل عباسی، کیارنگ علایی، اسعد نقشبندی، کریم متقی، محمد ستاری، افشین شاهرودی داوران این وب سایت هستند.

به گفته آرش حمیدی یکی از مدیران وان پیکس و گردآورنده این نمایشگاه، در کنار عکاسان شرکت کننده در سومین نمایشگاه وان پیکس، هنرمندان میهمانی هم حضور خواهند داشت که تاکنون حضور رضا کیانیان قطعی شده است.

این نمایشگاه با هدایت باشگاه عکس ایران و حمایت گارانتی ایده آل، تعمییرگاه مرکزی دوربین، شرکت فوجی فیلم ایران و لابراتوار عکس آرتیمان برگزار می شود.

سومین نمایشگاه وان پیکس از 15 تا 21 تیر ماه در نگارخانه های بهار، تابستان و نامی خانه هنرمندان ایران برپا خواهد بود و علاقه مندان می توانند برای بازدید از آن هر روز از ساعت 14 تا 20 به نشانی خیابان طالقانی، خیابان موسوی شمالی، باغ هنر مراجعه کنند.