به گزارش خبرگزاری برنا،كاظم چلیپا و رضوان صادق زاده در نخستین روز برنامه های کارگاه آموزشی بخش تجسمی بیست و دومین نمایشگاه بین المللی قرآن كریم نقاشی می كنند. کارگاه آموزش نقاشی با حضور كاظم چلیپا و رضوان صادق زاده از ساعت 18 روز سه شنبه 17 تیرماه در بخش تجسمی بیست و دومین نمایشگاه بین المللی قرآن كریم در كنار مسجد جامع خرمشهر باغ موزه دفاع مقدس برگزار می شود.

نمایشگاه تجسمی بیست و دومین نمایشگاه بین المللی قرآن كریم با 120 اثر از 90 هنرمند كشور از جمله غلامحسین امیرخانی، كیخسرو خروش، یدالله كابلی خوانساری، سیدمحمد احصایی، نصرالله افجه ای، جلیل رسولی برگزار شده كه در این نمایشگاه آثار هنرمندان شاخص و حرفه ای كشور در رشته نقاشی، خوشنویسی، نقاشیخط و نگارگری به نمایش گذاشته شده است.

آثار ویدئو آرت «بهشت و جهنم» احمد نادعلیان، «آفرینش» شیرین پیله وری و آثار فریده شاهسوارانی ، مرتضی احمد وند و امیر دستمردی و آثار چیدمان «درخت زیتون» اثر زنده یاد عبدالمجید حسینی راد و «حیات پس از مرگ» اثر حسین خسروجردی و چیدمانی از وحید همای نیز در بخش هنر جدید بیست و دومین نمایشگاه بین المللی قرآن كریم ارائه شده است.

بخش هنرهای تجسمی بیست و دومین نمایشگاه بین المللی قرآن كریم با همكاری دفتر هنرهای تجسمی و معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شده است.