به گزارش خبرنگار تجسمی خبرگزاری برنا، در مراسم افتتاح نمایشگاه پوستر «جهان عاری از خشونت» محمد نهاوندیان رییس دفتر رییس جمهوری، علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و علی مرادخانی معاون امور هنری این وزارتخانه حضور یافتند.
 
این نمایشگاه با همکاری سایت «تودی پوسترز» و با مدیریت «علی وزیریان» برای نخستین بار و با نمایش93 اثر از هنرمندان ایران و جهان در گالری فرهنگسرای نیاوران برپا شده است.در این نمایشگاه آثار هنرمندان طراح گرافیک ایران و کشورهای ایتالیا، فرانسه، فنلاند، لهستان، صربستان، چین، اوکراین، بلاروس، ترکیه، مکزیک، کره جنوبی، روسیه، اکوادور، عراق، تایوان و ماکائو به نمایش گذاشته شده است.

این نمایشگاه با همکاری سایت طراحان مستقل ایران و با حمایت بنیاد آفرینش های هنری نیاوران، موسسه توسعه هنرهای تجسمی معاصر و دفتر هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می شود و علاقمندان می توانند از 17 بهمن تا پنجم اسفند ماه در نگارخانه اصلی فرهنگسرای نیاوران از آثار طراحان ایران و 17 کشور بازدید کنند.

جهان عاری از خشونت و افراط گری در شصت و هشتمین اجلاس مجمع عمومی سازمان ملل متحد در 25 سپتامبر سال 2013 از سوی مقام محترم ریاست جمهوری حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی مطرح شد و به دنبال آن سایت طراحان مستقل ایران (تودی پوسترز)، اقدام به برگزاری نمایشگاهی از پوسترهای هنرمندان ایران و جهان کرد.